Centra hotelowe i konferencyjne

Podobnie jak Ty postrzegamy siebie jako dostawcę usługi i rozwiązań : wszechstronne wsparcie od początku do końca jest najważniejsze

Hotele i centra konferencyjne, jako dostawcy usług wiedzą, jak pogodzić różne zainteresowania i wymagania swoich klientów. Niezależnie od tego, czy zapewniasz system muzyczny w miejscu wydarzenia, wyposażasz salę konferencyjną w odpowiednią technologię, wypełniasz spa relaksującymi dźwiękami lub spełniasz wszystkie przepisy bezpieczeństwa za pomocą dźwiękowych systemów ostrzegawczych - wiele funkcji jest jednocześnie wymaganych. I mamy wiele do zaoferowania tym, którzy również mają wiele do zaoferowania.

Nasz zintegrowany system łączący w sobie funkcje ProSound oraz dźwiękowego systemu ostrzegawczego oferuje optymalne wyposażenie do każdego pomieszczenia i zastosowania. Znajdziesz u nas pomoc w planowaniu systemu dla Twojego obiektu.

  • indywidualny projekt dla każdego obiektu
  • Elastyczne, zintegrowane koncepcje propagacji dźwięku dla każdego zastosowania i każdego pomieszczenia
  • Wieloletnie kompetencje we wszystkich obszarach i fazach zadań projektowych: projektowaniu systemu, optymalnego doboru urządzeń, symulacji akustycznej, wsparcia w uruchomieniu, strojeniu i pomiarach akustycznych
  • Szeroka gama produktów dla każdej funkcjonalności i pomieszczenia

Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność - i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego indywidualnego projektu. Nasze referencje to potwierdzają. Skontaktuj się z nami i daj nam znać, co możemy dla Ciebie zrobić.

 


Doświadczać świata produktu TOA ...