Wideo

Wideo produktowe i tutoriale: Porady TOA

Dźwiękowe systemy ostrzegawcze

Budynki użyteczności publicznej muszą gwarantować bezpieczeństwo dla ludzi w nich przebywających, zarówno w życiu codziennym, jak również w sytuacjach awaryjnych. Systemy komunikacji odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu takiego bezpieczeństwa, wspierając i ułatwiająć procesy komunikacji i zarządzania kryzysowego.

Nasza gama produktów z zakresu bezpieczeństwa, została opracowana specjalnie dla budynków publicznych, takich jak szkoły, szpitale, dworce kolejowe, lotniska, władze publiczne, hotele, restauracje i punkty sprzedaży detalicznej. Zapewnie zintegrowany system komunikacyjny i alarmowy.


Dystrybucja

Muzyka salonowa, jazz, muzyka klasyczna - często to właśnie te proste i pozornie niewidoczne rzeczy tworzą przyjemną atmosferę.

Systemy nagłośnienia TOA wyczarowują olśniewający dźwięk, atrakcyjny wygląd i są łatwe w obsłudze.

Seria A-5000 - Cyfrowe wzmacniacze miksujące

MX-6224D - Wzmacniacze meczetowe

MA-725F - Wielostrefowy wzmacniacz matrycowy


ProSound

Tworzenie bogatego i dobrze zmiksowanego dźwięku, który sprawia, że każdy koncert jest przeżyciem audio. ProSound od TOA to nasza zaawansowana technologicznie gama zaprojektowana przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Od najmniejszego klubu po dużą scenę pokazową na stadionie to właśnie profesjonalny sprzęt sprawia, że muzyka ożywa w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu.

Varialbe Dispersion Speaker


IP Audio

Systemy IP upraszczają administrowanie różnymi urządzeniami technicznymi do komunikacji, takimi jak systemy domofonowe TOAs oraz głośniki IP.

Głośnik IP Horn


Systemy interkomowe

TOA od lat przoduje w rozwoju najbardziej innowacyjnych technologii w dziedzinie systemów awaryjnych i reagowania na zagrożenia (EDRS). W sytuacjach awaryjnych system domofonowy musi być niezawodnie wyczuwalny w każdym środowisku - nawet jeśli jest głośny i niespokojny. Nasz zintegrowany system może być wykorzystywany w codziennym środowisku do niezawodnej komunikacji ogólnej, jak również w sytuacjach awaryjnych. Instalacja zintegrowanego systemu TOA może stanowić rzeczywistą wartość dodaną do projektów przy minimalnym wysiłku instalacyjnym. Dla trudnych środowisk w pomieszczeniach, nasze systemy interkomowe są kwasoodporne, wandaloodporne i odporne na stukanie. Najnowsza technologia sieciowa i interfejsowa sprawia, że systemy interkomowe TOA są elastyczne i zdecentralizowane.


Systemy bezprzewodowe

Rozwiązania bezprzewodowe firmy TOA zostały zaprojektowane tak, aby poprawić jakość dźwięku w salach lekcyjnych, konferencyjnych, bankietowych i sądowych, a także w studiach fitness, teatrach czy wielofunkcyjnych salach eventowych, ze względu na przejrzystość przekazu, niezawodność i łatwość obsługi.

Bezprzewodowy samouczek serii 3 – 5000 Kontrola kanałów

D5000 – Cyfrowy system bezprzewodowy

WG-D100 – Bezprzewodowy system dla przewodników

D5000 i Trantec S5.5 – Systemy mikrofonów bezprzewodowych


Systemy konferencyjne

Wielkie przemówienia są skuteczne tylko wtedy, gdy są przekazywane w sposób zrozumiały, przejrzysty i rzetelny. Czy to podczas wielojęzycznych debat, spotkań na dużą skalę, konferencji firmowych, czy z uczestnikami zewnętrznymi za pośrednictwem łącza telefonicznego - każdy chce być słyszany i przede wszystkim rozumiany. Systemy konferencyjne TOA są doskonałym i skutecznym rozwiązaniem dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie sal konferencyjnych i imprez.

AM-CF1 - System współpracy audio

Nasza działalność to nasze doświadczenie

Dane BIM dla TS-820/ 920  – Systemy konferencyjne


Najwyższa jakość rozwiązań wsparta latami doświadczeń

TOA Electronics już od ponad 80 lat nieprzerwanie dostarcza najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, informacji i komunikacji. Szeroka wiedza japońskich inżynierów, a także wnikliwa obserwacja zmian i trendów  przy jednoczesnym zastosowaniu zaawansowanych technologii wspartych latami doświadczeń, pozwala na tworzenie niezwykle profesjonalnych i niezawodnych urządzeń. Bogata gama oferowanych rozwiązań obejmuje urządzenia z zakresu dźwiękowych systemów ostrzegawczych, Public Address, systemów profesjonalnego nagłośnienia, systemów interkomowych, konferencyjnych i wielu innych.

Siła TOA nie polega jednak tylko i wyłącznie na jakości poszczególnych produktów, lecz na możliwości tworzenia efektywnych i kompletnych rozwiązań w oparciu o ich kombinacje. Szeroka gama urządzeń TOA znajduje swoje zastosowanie we wszelkiego rodzaju aplikacjach elektroakustycznych, nagłośnieniowych i bezpieczeństwa, tworząc dynamiczne, wyraźne i przyjemne dla ucha przestrzenie dźwięku.

Systemy marki TOA stosowane są w tysiącach różnych miejsc na całym świecie, od placówek dydaktycznych rozpoczynając, poprzez szpitale, centra handlowe, biurowce, lotniska, obiekty sportowe, czy na salach koncertowych kończąc. Jednakże, niezależnie od miejsca swojego zastosowania, służą one nie tylko zapewnieniu jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i nadzoru, ale również doskonałemu przekazowi informacji i muzyki.

TOA Corporation z siedzibą w Kobe, posiada 19 oddziałów na całym świecie, zatrudniając blisko 4000 pracowników. TOA Electronics Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (TOA Polska) z siedzibą główną w Warszawie, działa od 2007 roku i posiada trzyy biura regionalne : w Gdańsku , Łodzi i Krakowie.

 

 

We supply sound, not equipment.