Infrastruktura urządzeń kolejowych

Większe bezpieczeństwo w podróży.

TOA Electronics przedstawia zintegrowane rozwiazanie dla kolei, które operia sie o urzadzenia centralne serii VX-3000, kompaktowe systemy all-in-one typu VX-3000WM, głosniki pozarowe, klasyczne głosniki Public Address, pulpity mikrofonowe oraz mikrofony referencyjne (sensory ANS). Elementy centralne systemu komunikuja sie ze soba za posrednictwem sieci TCP/IP. Rozwiazanie moze byc zintegrowane z innymi systemami teletechnicznymi zarówno w domenie cyfrowej, jak i analogowo.

W rozległym, trzykondygnacyjnym dworcu podziemnym Łódź Fabryczna, TOA dowiodła zaawansowania swoich rozwiązań. Sprawdź poniższą referencję i dowiedz się jak Dźwiękowy System Ostrzegawczy TOA zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość dźwięku w jednym z największych i najbardziej nowoczesnych obiektów dworcowych w Polsce.

W poniższej broszurze odnajdziesz dalsze rozwiązania dla aplikacji transportu. Jeśli jesteś zainteresowany bezpieczeństwem podróżujących i pracowników - skontaktuj się z nami. Z radością doradzimy i udzielimy Ci wsparcia.