Instytucje edukacyjne

bezpieczne i wolne od obaw otoczenie jest podstawą dla spokojnego procesu nauki.

Bezpieczeństwo w szkole to sprawa najwyższego priorytetu. Od klasy po audytorium, od sali gimnastycznej po sekretariat. Szkoła musi pozostawać bezpieczna na co dzień a także w sytuacjach zagrożeń pożarowych czy terrorystycznych. Zastosowanie systemów łączności w koncepcji bezpieczeństwa odgrywa w tym względzie kluczową rolę, ponieważ systemy te pomagają i znacznie przyspieszają zarówno zrozumienie, i wspomagają procedury zarządzania kryzysowego.

Nasza całościowa koncepcja bezpieczeństwa, opracowana specjalnie dla szkół, obejmuje zintegrowany system alarmowy i komunikacyjny, za pośrednictwem którego ...

  • sytuacje zagrożenia lub alarmowe są natychmiast raportowane do wskazanie lokalizacji,
  • charakter i zasięg zagrożenia jest natychmiast weryfikowany przez obustronną komunikację głosową,
  • komunikaty głosowe i instrukcje związane z zagrożeniem są transmitowane do wybranych stref lub całego budynku,
  • środki ochrony uczniów i innych osób przebywających w budynku mogę być natychmiast podjęte,
  • cały system komunikacji i rozgłaszania jest monitorowany , i
  • system może być wykorzystywany w codziennej komunikacji między klasami a sekretariatem etc.

Podsumowując: funkcjonalne połączenie domofonu i dźwiękowego systemu ostrzegawczego umożliwia osiągnięcie maksymalnego bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej zaglądając w nasz interaktywny przykład aplikacji, pobierz naszą broszurę Bezpieczeństwo w szkołach lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!
 

Odkryj nasze rozwiązania

Odwiedź naszą przykładową szkołę i sam przekonaj się jak rozwiązania TOA upraszczają komunikację dla nauczycieli , administracji szkoły i wpływają na bezpieczeństwo dla samych uczniów.