Referencje

Salon Audi, Hamburg, Niemcy

W lutym 2015, w nowym salonie marki Audi w północnej części Hamburga, został zainstalowany dźwiękowy system ostrzegawczy VM-3000, który chroni klientów, jak i pracowników na wypadek wystąpienia jakiejkolwiek sytuacji awaryjnej.

W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu zrozumiałości mowy i uniknięcia efektu niekorzystnych odbić, w hali ekspozycyjnej zastosowano wysokiej mocy 2-drożne głośniki sufitowe o szerokim kącie promieniowania serii F-2852C. Tymczasem punkty sprzedaży, biura i pomieszczenia zostały wyposażone w głośniki sufitowe serii PC-245AB-EB . Ponadto, w razie sytuacji zagrożenia, istnieje możliwość ręcznego włączania alarmu pożarowego z wykorzystaniem mikrofonu strażaka RM-300MF, lub zdalnego mikrofonu RM-200M. Dodatkowo, nad ciągłością pracy systemu czuwa moduł zasilania awaryjnego VX-2000DS, zapewniający nieprzerwaną pracę w sytuacji braku zasilania.

Dzięki zastosowaniu systemu TOA VM-3000, podczas codziennej pracy, wszystkim pracownikom salonu Auto Wichert, jak i odwiedzającym, towarzyszy delikatnie sącząca się z głośników muzyka tła, natomiast w sytuacji awaryjnej mają oni zapewnioną szybką i bezproblemową ewakuację.