Referencje

Quality & Comfort Hotels São Caetano, Brazylia

W październiku 2016 Atlantica Hotels Network otworzyła nowy hotel Quality and Comfort w mieście São Caetano. Ta lokalizacja została wybrana ze względu na to, że jest bardzo blisko stolicy Brazylii, Sao Paulo. Założona w "Espaço Ceramica" oba hotele oraz sam region  zapewniają doskonałe udogodnienia dla klientów, którzy mogą odbywać podróż służbową lub rekreacyjną. Po drugiej stronie ulicy Goście mogą odwiedzić Park Shopping Mall, który oferuje kina, restauracje, banki i wiele sklepów.

W hotelu Comfort São Caetano znajduje się 178 pokoi rozłożonych na 15 piętrach zaś same pokoje oferują łóżka typu king-size lub 2 łóżka pojedyncze. Niektóre pokoje oferują piękny panoramiczny widok na miasto. Istnieje pięć przystosowanych pokoi, z dużą ilością miejsca na krzesła i specjalny sprzęt dla osób z trudnościami w ruchu. Strefa biznesu oferuje trzy dobrze wyposażone sale konferencyjne, doskonałe wielkości dla imprez firmowych i towarzyskich, konferencji i szkoleń. Dostępne jest również centrum fitness.

Dźwiękowy system ostrzegawczy VX-2000 zainstalowany przez AUTOBRAS obejmuje hol, restauracje, centrum fitness i hole windowe na każdym piętrze. Wraz z mikrofonami RM-200M, mikserem cyfrowym M-9000M2, wzmacniaczami i głośnikami sufitowymi PC-648R, system dźwiękowy jest używany codziennie, aby zwiększyć komfort gości, grając muzykę w tle przez 24 godziny. Ponieważ VX-2000 posiada certyfikat EN54, system wykrywania pożaru jest zintegrowany z systemem dźwiękowym. W rezultacie, w sytuacji awaryjnej, automatycznie pojawia się alert. Dzięki zastosowaniu wzmacniacza rezerwowego ,podczas awarii którejś z końcówek mocy ,wzmacniacz rezerwowy przejmuję dystrybucję dźwięku.

W rezultacie system nagłośnienia TOA zapewnia bezpieczeństwo i komfort gości, a jednocześnie zapewnia muzykę otaczającą, co zapewnia bezpieczniejszy pobyt wszystkim, którzy korzystają z udogodnień hotelowych w dwóch wieżach.