Referencje

Meliã Budva-Petrovac, Petrovac, Czarnogóra

Nasz partner w Czarnogórze, Koving, zrealizował integrację systemu VX-3000 dla pięciogwiazdkowego hotelu "Meliã Budva-Petrovac" w mieście Petrovac w Czarnogórze, który został zainaugurowany tego lata.
Meliã Budva, jak będzie się nazywał hotel, posiada 114 pokoi, baseny, klub dziecięcy i kilka restauracji. Hiszpańska sieć hoteli Meliã International Hotel Chain zarządza obecnie 374 hotelami w 40 krajach na 4 kontynentach pod markami Meliã, Gran Meliã, Paradisus, Innside by Meliã, TRYP by Wyndham, Sol i Club Meliã.
System TOA oferuje funkcje przywoławcze, BGM i dźwiękowego systemu ostrzegawczego, a także głośniki do restauracji i basenu oraz głośniki ogrodowe do zastosowań zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu paneli zdalnych ZM-9003 pracownicy hotelu mogą wybierać różne źródła dźwięku dla lokalnych obszarów.
Strefy zostały podzielone na ogólną strefę przywoławczą/głosowego systemu ostrzegawczego w korytarzach hotelowych i na parkingach oraz różne strefy BGM, takie jak strefa basenowa, patio i restauracja.