Referencje

Sklep UNIQLO 311 Oxford Street, Wielka Brytania

Instalacja zrealizowana przez naszego partnera, firmę Goertz Medientechnik GmbH, jest flagowym przykładem tego, iż skuteczne połączenie zaawansowanej  technologii audio bez ingerencji w estetykę i design sklepu jest możliwe. Dodatkowym wyzwaniem było stworzenie na tyle przyjemnego i atrakcyjnego tła muzycznego, by zachęcało i umilało pobyt na terenie sklepu, a tym samym korzystnie wpływało na wrażenia i doznania klientów. W celu zapewnienia wyraźnego dźwięku na terenie całego butiku, zastosowano dyskretne głośniki sufitowe marki TOA serii F-2352C i F-2352SC. Dodatkowo, dla jeszcze lepszego pokrycia dźwiękiem, użyto głośników o szerokim kącie rozpraszania serii F-2000 i F-1300.

Ze względu na konieczność przywoływania wielostrefowego oraz dystrybucji muzyki w kilku pomieszczeniach, wykorzystano również cyfrowy mikser TOA serii M-9000M2, a także wielokanałowy wzmacniacz serii DA-500FH. Dzięki temu, muzyka tła może być łatwo dostosowana i niezależna dla każdej z nagłaśnianych stref.

Za pomocą pulpitu mikrofonu przywoławczego serii RM-9012, znajdującego się przy każdej kasie, wszyscy pracownicy mogą łatwo się ze sobą komunikować, jak również nadawać rozmaite komunikaty.