O nas

Najwyższa jakość rozwiązań wsparta latami doświadczeń.

TOA Electronics już od ponad 90 lat nieprzerwanie dostarcza najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, informacji i komunikacji. Szeroka wiedza japońskich inżynierów, a także wnikliwa obserwacja zmian i trendów  przy jednoczesnym zastosowaniu zaawansowanych technologii wspartych latami doświadczeń, pozwala na tworzenie niezwykle profesjonalnych i niezawodnych urządzeń. Bogata gama oferowanych rozwiązań obejmuje urządzenia z zakresu dźwiękowych systemów ostrzegawczych, Public Address, systemów profesjonalnego nagłośnienia, systemów interkomowych, konferencyjnych i wielu innych.

Siła TOA nie polega jednak tylko i wyłącznie na jakości poszczególnych produktów, lecz na możliwości tworzenia efektywnych i kompletnych rozwiązań w oparciu o ich kombinacje. Szeroka gama urządzeń TOA znajduje swoje zastosowanie we wszelkiego rodzaju aplikacjach elektroakustycznych, nagłośnieniowych i bezpieczeństwa, tworząc dynamiczne, wyraźne i przyjemne dla ucha przestrzenie dźwięku.

Systemy marki TOA stosowane są w tysiącach różnych miejsc na całym świecie, od placówek dydaktycznych rozpoczynając, poprzez szpitale, centra handlowe, biurowce, lotniska, obiekty sportowe, czy na salach koncertowych kończąc. Jednakże, niezależnie od miejsca swojego zastosowania, służą one nie tylko zapewnieniu jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i nadzoru, ale również doskonałemu przekazowi informacji i muzyki.

TOA Corporation z siedzibą w Kobe, posiada 19 oddziałów na całym świecie, zatrudniając blisko 4000 pracowników. TOA Electronics Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (TOA Polska) z siedzibą główną w Warszawie, działa od 2007 roku i posiada trzyy biura regionalne : w Gdańsku , Łodzi i Krakowie.


Nasza filozofia.

Nasza filozofia opiera się na 3 filarach zaufania.
 

Pełne zaufanie klientów korzystających z naszych produktów.

Najwyższa jakość oferowanych rozwiązań to dla nas priorytet. Dlatego też, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by dostarczane przez nas produkty cechowała nie tylko wysoka jakość, ale przede wszystkim trwałość i niezawodność. Pełna satysfakcja naszych klientów, a co za tym idzie okazane przez nich zaufanie względem oferowanych przez TOA rozwiązań, to dla nas największe i najcenniejsze wyróżnienie.
 

Pełne zaufanie partnerów biznesowych podczas zawierania transakcji handlowych.

W TOA, ważne jest dla nas to, aby nasi partnerzy i klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas zawierania wspólnych transakcji. Dlatego też, w naszej codziennej pracy szczególności zależy nam na tym by ufać sobie nawzajem i zawsze dotrzymywać składanych obietnic.
 

Pełne zaufanie do naszych pracowników pod względem ich zaangażowania i wysiłków.

Opierając się na zaufaniu do naszych współpracowników głęboko wierzymy, iż każdy z nich realizuje swoje obowiązki i zadania najlepiej, jak potrafi, a także w zgodzie z osobistymi predyspozycjami.