Sales Engineer - Specjalista handlowo techniczny - produkty audio instalacyjnego ( Warszawa )

TOA Electronics Europe GmbH Oddział w Polsce

japoński producent systemów nagłośnieniowych, bezprzewodowych, konferencyjnych DSO

Poszukuje

do oddziału handlowego w Polsce

kandydata/kandydatki na stanowisko:

specjalista ds. handlowo technicznych

(produkty audio instalacyjnego)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie przede wszystkim odpowiedzialna przede wszystkim za:

  • skuteczne oferowanie i sprzedaż rozwiązań w zakresie produktów audio do stałej instalacji znajdujących się w ofercie TOA (urządzenia public adress, systemy bezprzewodowe i konferencyjne, systemy DSO);
  • doradztwo techniczne dla klientów w zakresie funkcji i parametrów technicznych oferowanych rozwiązań.

Wymagania zasadnicze:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w handlu urządzeniami audio instalacyjnego, DSO lub systemami bezprzewodowymi i konferencyjnymi (rynek B2B) lub wsparciu technicznym w w/w zakresie produktowym;
  • Znajomość rozwiązań audio instalacyjnego dostępnych na rynku;
  • Podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny akustyki;
  • Zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność za powierzane zadania;
  • Umiejętności interpersonalne;
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym;
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do podróży służbowych.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w uruchamianiu i konfigurowaniu urządzeń audio instalacyjnego;
  • znajomość programu Auto Cad w zakresie instalacji nagłośnieniowych;
  • znajomość nowoczesnych form prezentacji produktów poprzez e-kanały komunikacji (YouTube, Facebook, LinkedIn) oraz zasad publikacji materiałów w tych kanałach.

Oferujemy:

  • pracę  w japońskiej firmie o zasięgu międzynarodowym oraz uznanej pozycji na rynku polskim;
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez pracę w młodym, dynamicznym oraz doświadczonym zespole specjalistów;
  • stabilne warunki wynagrodzenia;
  • dobre wyposażenie stanowiska pracy w tym auto dla celów służbowych;
  • dobrą atmosferę w pracy;
  • możliwość uczestnictwa w dużych projektach.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do zespołu TOA Polska prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem wraz z krótkim listem motywacyjnym odnoszącym się do wymagań niniejszego ogłoszenia  i informacją na jakie stanowisko osoba aplikuje na adres:

rekrutacja[at]toa-eu.pl

Kandydatom zapewniamy pełną dyskrecję podczas całego procesu rekrutacji. Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli :" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

We supply sound, not equipment.

TOA – Japan quality in Poland

TOA Electronics Europe GmbH · Sp.z o.o Oddzial w Polsce · ul. Migdalowa 4 · PL-02-796 Warszawa

+48 22 645 11 97 · kontakt@toa-eu.pl · www.toa.pl

Registered Office: Hamburg, Germany | Managing Directors: Wolfgang Pein, Daisuke Imagawa, Volker Scheid
Register: Amtsgericht Hamburg HRB 16310 | Tax ID: DE 118687800
Registration No. acc. ElektroG at the Foundation EAR: DE 58803480